fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Digiturundus teeb Teie ettevõtte nähtavaks.

Otsingureklaam võimaldab kiiresti ja efektiivselt jõuda õigete märksõnade abil toote või teenuse huvilisteni. Aitame teie ettevõttel silma paista internetis, muutuda kiiresti leitavaks ning saavutada äritegevuse eesmärgid. Meie lähenemine on tulemustele keskendunud, proaktiivne ja põhjalik.

Mis digiturunduse lahendusi me pakume?

Oleme spetsialiseerunud peamiselt Google’i ja Facebooki reklaamidele. Lisaks pakkume teenuseid, mis hõlmavad auditit ja strateegiat, bännerreklaame, sotsiaalmeediareklaame ja sotsiaalmeedia sisuhaldust. Oleme kogenud digiturundusagentuur, kus töötavad oma ala eksperdid., 

Google reklaam.

Google Ads on otsingureklaam, mis võimaldab kiiresti ja tõhusalt jõuda potentsiaalsete klientideni, kasutades õigeid märksõnu. Google’i reklaamid toimivad põhimõttel PPC (pay-per-click), kus maksad iga kliki eest, mille kasutaja teeb sinu reklaamile. See on suurepärane võimalus oma reklaamieelarvet tõhusalt kasutada ja jõuda õige sihtgrupini.

Miks Google ads?
  • Reklaam jõuab just nende inimesteni, kes otsivad Teie toote või teenusega seotud märksõnu.
  • Google’i reklaamid kasutavad klikipõhist tasustamist, mis tähendab, et tasu võetakse ainult siis, kui kasutaja klõpsab reklaami ja suunatakse soovitud lehele.
  • Reklaamid on tulemuskesksed, ning märksõnad mängivad olulist rolli reklaamide efektiivsuse hindamisel. Meie kasutame selleks mõõdikut cost-per-conversion, mis võimaldab meil hinnata reklaamide tulemuslikkust ja teha neid veelgi paremaks. Lisaks jagame iga kuu teiega interaktiivseid aruandeid ja statistikat.
Meie tööprotsess.
1. Analüüs ja reklaamkonto seadistamine

Valmistame Google Ads reklaame, mis tuginevad olulistele märksõnadele, mis on seotud Teie toote või teenusega. Määrame eesmärgid, koostame igakuise plaani ning integreerime reklaamiplatvormi sinu veebilehega, et jälgida konversioone ja muud statistikat.

2. Optimeerimine

Meie turundusspetsialist jälgib regulaarselt Teie reklaamide efektiivsust ja kohandab märksõnu ning reklaamtekste, võttes aluseks statistika ja tulemused.

3. Tulemused

Jagame sinuga interaktiivseid raporteid ja statistikat ning kuu lõpus koostame tulemustest detailse aruande, mille põhjal otsustame järgnevate kuude tegevusstrateegia.

Facebook reklaam.

Sotsiaalmeedia reklaami suureks eeliseks on võimalus täpset sihtrühma määrata. Meie kujundame Teie ettevõttele silmapaistvaid reklaame, mille saame Facebookis suunata täpselt valitud sihtgrupile. Arvestame sealjuures demograafilisi andmeid, nagu vanus ja asukoht, kuid ka täpsemaid näitajaid nagu käitumine, huvid, töökoht jne. Professionaalselt koostatud Facebooki reklaam muudab Teie ettevõtte klientidele kättesaadavamaks.

Miks Facebook reklaam?
  • Aitab reklaami sihtida täpselt määratud sihtgrupile.
  • Soodne kuid väga edukas reklaamikanal.
  • Facebookil on suur kasutajaskond. Facebooki sotsiaalmeediaplatvormil on kasutajaid ligikaudu 2,9 miljardit inimest.
  • Sotsiaalmeedia kaudu on võimalik suurendada brändi tuntust nende hulgas, kes Teie toote või teenusega veel kursis pole.
Meie tööprotsess.
1. Analüüsimine

Viime läbi põhjaliku konkurentide analüüsi, kus kaardistame konkurentide peamised platvormid, strateegiad ja samuti nende puudused.

2. Sisuloomine

Pakume välja ideed ning loome huvitava sisu ja disainiga postitused, mis tekitavad huvi pakutava toote või teenuse vastu. Samuti tegeleme eesmärgipäraste reklaamidega, mis aitavad suurendada nii jälgijaskonda sotsiaalmeedias kui ka kodulehe külastatavust. Abistame Facebooki reklaamide loomisel, võttes arvesse sihtrühma demograafilisi andmeid, nagu vanus ja asukoht. Meie meeskond aitab valida kindla sihtrühma, võttes arvesse nende käitumist, huvisid, töökohta ja muud.

3. Tulemused ja raportid.

Iga kuu lõpus koostame tulemustest põhjaliku aruande, mille alusel kujundame järgnevate kuude tegevusstrateegia. Saadud analüüsi põhjal on võimalik muuta tulevased reklaamikampaaniad veelgi kasumlikumaks.

Digimaailma vallutamiseks võtke Noveoga ühendust.

Meie aitame Teie ettevõtte muuta nähtavamaks. Aitame Teie ettevõttel silma paista internetis, muutuda kiiresti leitavaks ning saavutada äritegevuse eesmärgid. Kui olete huvitatud koostööst, siis võtke meiega ühendust.