fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kas soovite oma veebiäri veel tulusamalt kasvatada või tahate avada hoopis oma enda uue e-poe?

E-poodide loomine annab tänapäeva ärimaailmas märkimisväärse eelise, võimaldades Teil oma tooteid või teenuseid müüa igal pool maailmas. Alguses võib e-poe loomine tunduda suure väljakutsena, sest tuleb langetada otsuseid, kujundada veebilehte, valida tooted ja määrata funktsionaalsused. Meie saame aidata Teil strateegiliselt teha parimad ja kõige mõistlikumad otsused, sest omame ulatuslikku kogemust e-poodide ja veebilehtede loomisel. Oleme valmis Teid igal sammul abistama.

Kuidas meie arendame e-poode?

Meie arendame e-poode kolmel enim kasutatud platvormil: WooCommerce, Shopify ja Voog. Sõltuvalt Teie ettevõtte eripärast ja konkreetsetest vajadustest aitame leida parima sobiva platvormi ning moodustada professionaalse arendusmeeskonna e-poe loomiseks.

Meie tööprotsess.
1. Eeltöö ja ettevõttega tutvumine.

Edukas e-pood algab põhjalikust arusaamast Teie ettevõtte toodetest või teenustest. Uurime põhjalikult Teie sihtrühma, et leida parimad visuaalsed elemendid, mis edastaksid tõhusalt Teie toodet või teenust. See protsess hõlmab põhjalikku mõttetööd, mis sisaldab turu-uuringuid, sihtrühma analüüsi, visiooni ja eesmärkide selgitamist. Meie eesmärk on välja selgitada, milline on kõige optimaalsem viis, kuidas tuua külastajad Teie avalehele, suunata nad toodetele või teenustele ning sealt edasi sujuvalt ostukorvi ja tasumiseni.

2. Disainitööd

Esimene tööetapp hõlmab Teie ettevõtte vajadustest lähtuva e-poe kujunduse loomist, mis on optimeeritud nii arvutites, tahvelarvutites kui ka mobiilseadmetes kasutamiseks. Selles etapis kaasame ka kasutajakogemuse disaineri, kes keskendub kliendi teekonnale uues veebipoes.

Selleks, et saada aimu loodavast veebipoest, koostame koos kasutajakogemuse disaineriga veebipoe kontseptsiooni skitseeringu. Edasi liigume disainimise juurde, kus meie eesmärk on anda Teie e-poele unikaalne visuaalne identiteet ja kujundada Teie ettevõtte üldpilt e-kaubanduse maailmas. Meie disainimeeskond keskendub kasutajakogemusele (UX) ja loob kasutajasõbraliku e-poe struktuuri, kasutades prototüüpide abil tehnoloogilisi lahendusi. Seejärel viime läbi visuaalse kujunduse (UI) protsessi, et anda Teie e-poele atraktiivne välimus ja brändile visuaalne stiil.

3. Arendustööd

Loome disainitud veebipoe koodi ja arendame e-poe funktsioonid, hõlmates makse- ja tarnelahendusi ning integreerides selle kasutusel oleva majandustarkvaraga. Samuti rakendame tööriistu, mis aitavad Teil saavutada turunduseesmärke, analüüsides kliendi käitumist veebilehel, toetades ostuprotsessi ning andes suuniseid e-poe parendamiseks.

4. Suhtlus klientidega

Avatud suhtlus kliendiga on meie prioriteet ning ideed ja soovitused on alati teretulnud. E-poe valmides loome Teile lihtsasti kasutatava sisuhalduspaneeli ning jagame Teiega juhised, kuidas ise muudatusi teha, et saaksite hõlpsasti veebilehte hallata. Oleme Teie partnerid ka pärast veebilehe valmimist, tagades selle ajakohasuse ja töötades koos Teiega klientide tagasiside põhjal, et teha veebileht veelgi paremaks.

Pakume mitmekesiseid võimalusi ja lahendusi e-poele.

Iga hea e-pood vajab mitmekülgseid lahendusi. Me tagame veebipoe veatu funktsionaalsuse ja integreerime makse- ning tarnelahendused. Abistame ka majandustarkvara integreerimisel. Meie rakendused aitavad analüüsida klientide käitumist veebis, toetada ostuprotsessi ning anda nõu e-poe parendamiseks. Tarneliidestused kohalike ja välismaiste teenuseosutajatega muudavad tarne lihtsaks ja automatiseerituks. Maksekeskus võimaldab kiiret ja mugavat maksmist. Lisaks toetab meie platvorm erinevaid makselahendusi. Teie e-pood saab ka laohaldusmooduli, mis hoiab laoseisu ajakohasena ja võimaldab ladude sünkroniseerimist majandustarkvaraga. Kasutame mitmekülgseid e-poe platvorme ja oskame soovitada parimaid lahendusi veebilehe positsioneerimiseks otsingumootorites.

Kuidas kujuneb hind?

E-poe tellimise hind sõltub peamiselt kahest olulisest tegurist: töö mahust ja spetsialistide oskuste tasemest. Esmapilgul võib e-poe tellimine tunduda suure investeeringuna, kuid kvaliteetne pood võib ennast juba mõne kuuga ära tasuda. Hästi välja arendatud ja tõhusalt turundatud e-pood võib tuua rohkem müüki ja äritegevust, kui alguses arvata võis. Kui soovite teada saada, milline võiks olla teie tulevase veebilehe hind, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Miks tellida koduleht Noveo käest?

Meie trump on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Põhieesmärk on tagada, et meie arendatud e-pood vastaks Teie ootustele ja vajadustele ning oleks samal ajal taskukohane.

Lisaks saate enne otsuse langetamist küsida tasuta konsultatsiooni ning koostame Teile põhjaliku pakkumise. Me soovime tagada, et Teie veebivajadused oleksid täidetud ja et Te teaksite täpselt, mida oodata.

Me teenus ei piirdu vaid e-poe arendamisega, vaid oleme Teie jaoks olemas ka pärast lehe valmimist. Pakume tuge ja juhiseid ning hoolitseme selle eest, et saaksite lehe haldamisega iseseisvalt hakkama. Samuti kehtib meie poolt loodud kodulehtedele 6-kuune garantii, mis annab Teile kindluse, et kõik toimib nii, nagu peaks.

Lisaks teeme e-poe muutmise võimalikult lihtsaks ja kergesti hallatavaks. Saate ise teha olulisi muudatusi, nagu piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine ning tekstimuudatused. Kui vajate täiendavat abi, pakume spetsiaalselt Teie e-poe jaoks loodud lühikoolitust videona, et aidata Teil lehe haldamisega paremini kursis olla. Kui olete huvitatud koostööst ja uuest veebilehest, siis võtke meiega ühendust.