fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Koduleht on ettevõtte viisiitkaart.

Kui Teie ettevõte on Google’is või mujal meediakanalites raskesti leitav, siis on üsna tõenäoline, et uus potentsiaalne klient ei leia Teie tooteid või teenuseid üles. Seetõttu on äärmiselt oluline, et Teie veebileht oleks lihtsasti leitav, tekitaks hea esmamulje ja annaks kiiresti juurdepääsu kõige olulisemale teabele, eelkõige kontaktandmetele. Digitaalse visiitkaardi tüüpi veebileht ei pea olema alati sisult rikkalik. Oluline on tõhus ja selge informatsiooni edastus ehk kliendisõbralikkus. Paneme kodulehtede arendamisel rõhku eelkõige sellele, et kõik veebilehe külastajad saaksid kogu vajaliku teabe kiirelt ja lihtsalt kätte.

Kuidas meie teeme veebilehti?

Meie arendame veebilehti WordPressis. WordPress on kõige laialdasemalt kasutatud sisuhaldussüsteem veebilehtede ja e-poodide loomisel ja haldamisel ning on kasutusel rohkem kui pooltel kogu maailma veebilehtedest. Selle tarkvara abil on disaini kujundamine ja uute funktsioonide lisamine meie spetsialistidele lihtsasti teostatav.

Meie tööprotsess.
1. Ettevõttega tutvumine.

Edukas veebikujunduse loomine algab Teie ettevõtte toodete ja teenuste põhjalikust mõistmisest. Samuti uurime teie sihtrühma ning valime välja parimad visuaalsed elemendid, mis aitavad teie teenuse sõnumit kõige tõhusamalt edastada.

2. Disainitööd.

Esimene tööetapp hõlmab Teie ettevõtte vajadustest lähtuva veebilehe kujunduse loomist, mis on optimeeritud nii arvutites, tahvelarvutites kui ka mobiilseadmetes kasutamiseks. Selles etapis kaasame ka kasutajakogemuse disaineri, kes keskendub Teie kliendi teekonnale uuel veebilehel.

3. Arendustööd.

Arendustööde käigus muudame eelmises etapis väljatöötatud disaini reaalseteks veebikoodideks ja lisame kõik vajalikud funktsioonid, sealhulgas päringuvormid, broneeringusüsteemid ja muud sarnased elemendid. Teostame hoolikat testimist, kontrollides nii disaini kui ka tehnilist toimivust, ning teeme vajalikud optimeerimistööd, et tagada, et Teie uus veebileht oleks hästi toimiv.

4. Suhtlus klientidega.

Avatud suhtlus kliendiga on meie prioriteet ning ideed ja soovitused on alati teretulnud. Veebilehe valmides loome Teile lihtsasti kasutatava sisuhalduspaneeli ning jagame Teiega juhised, kuidas ise muudatusi teha, et saaksite hõlpsasti veebilehte hallata. Oleme Teie partnerid ka pärast veebilehe valmimist, tagades selle ajakohasuse ja töötades koos Teiega klientide tagasiside põhjal, et teha veebileht veelgi paremaks.

Kuidas kujuneb hind?

Kodulehe tellimise hind sõltub peamiselt kahest olulisest tegurist: töö mahust ja spetsialistide oskuste tasemest. Esmapilgul võib kodulehe tellimine tunduda suure investeeringuna, kuid kvaliteetne veebileht võib ennast juba mõne kuuga ära tasuda. Hästi välja arendatud ja tõhusalt turundatud veebileht võib tuua rohkem päringuid ja äritegevust, kui alguses arvata võis. Kui soovite teada saada, milline võiks olla Teie tulevase veebilehe hind, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Miks tellida koduleht Noveo käest?

Meie trump on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Põhieesmärk on tagada, et meie arendatud veebileht vastaks Teie ootustele ja vajadustele ning oleks samal ajal taskukohane.

Lisaks saate enne otsuse langetamist küsida tasuta konsultatsiooni ning koostame Teile põhjaliku pakkumise. Me soovime tagada, et Teie veebivajadused oleksid täidetud ja et Te teaksite täpselt, mida oodata.

Meie teenus ei piirdu vaid kodulehe arendamisega, vaid oleme Teie jaoks olemas ka pärast lehe valmimist. Pakume tuge ja juhiseid ning hoolitseme selle eest, et saaksite lehe haldamisega iseseisvalt hakkama. Samuti kehtib meie poolt loodud kodulehtedele 6-kuune garantii, mis annab Teile kindluse, et kõik toimib nii, nagu peaks.

Lisaks teeme kodulehe muutmise võimalikult lihtsaks ja kergesti hallatavaks. Saate ise teha olulisi muudatusi, nagu piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine ning tekstimuudatused. Kui vajate täiendavat abi, pakume spetsiaalselt Teie kodulehe jaoks loodud lühikoolitust videona, et aidata Teil lehe haldamisega paremini kursis olla. Kui olete huvitatud koostööst ja uuest veebilehest, siis võtke meiega ühendust.