fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Veebidisain loob usaldusväärsust.

Veebileht on sageli esimene kontakt ettevõttega, mille potentsiaalsed kliendid saavad. Professionaalne veebidisain aitab külastajale jätta positiivse esmamulje ja võib olla ettevõttega edasi suhtlemisel otsustav tegur. Lisaks aitab veebidisain edasi anda brändi identiteeti, stiili ja väärtusi. Kui disain on kooskõlas brändiga, tugevdab see bränditunnetust ja usaldust. Meie kujundused on innovatiivsed, usaldusväärsed, kasutajasõbralikud ja kohandatud vastavalt brändile ja sihtgrupile. Hea veebileht peab olema tulevikku suunatud, kergesti kasutatav, eristuv konkurentidest ning pakkuma külastajale uuenduslikku kogemust. Meie usume, et iga bränd peaks säilitama oma iseloomuliku näo.

Meie tööprotsess.
1. Ettevõttega tutvumine ja plaani mõtestamine.

Edukas veebikujunduse loomine algab Teie ettevõtte põhjalikust mõistmisest ehk analüüsist. Alustame alati mõtte- ja kavandamistööga ning arutame, millised visuaalelemendid võiksid olla kõige tõhusamad Teie eesmärkide saavutamiseks disaini osas. Seejärel seame paika tööprotsessi, võtame tassi kohvi ja asume tööle.

2. Visandite loomine

Enne disainiprotsessi alustamist visualiseerime esimeses etapis tekkinud ideed ja mõtted esmaste visandite kujul. See aitab meil ette kujutada, milline võiks olla lõplik lahendus ning muudab järgnevad disainitoimingud tõhusamaks ja lihtsamaks.

3. Disainimine

Kui oleme leidnud sobiva visandi siis alustame selle rakendamisega. Selles etapis astub sisse kasutajakogemuse disainer, kes lähtub ärisuunast ja jõuab disainilahendusteni. Samuti tuleb appi ka UX/UI disain, mille eesmärk on muuta tarbijateekond eesmärgipäraseks.

4. Kliendiga suhtlemine ja muudatused.

Meie jaoks on äärmiselt oluline hoida avatud suhtlust klientidega, kuulata nende arvamusi ja soovitusi, ning neid rakendada. Klientide tagasiside võimaldab meil tagada kõikide lahenduste kooskõlastatuse ja värskuse.

Miks tellida koduleht Noveo käest?

Meie trump on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Põhieesmärk on tagada, et meie kujundatud veebidisain vastaks Teie ootustele ja vajadustele ning oleks samal ajal taskukohane.

Lisaks saate enne otsuse langetamist küsida tasuta konsultatsiooni ning koostame Teile põhjaliku pakkumise. Me soovime tagada, et Teie veebivajadused oleksid täidetud ja et Te teaksite täpselt, mida oodata.